Yukarı
Aydın Baglift Asansör Sistemleri

Biz Kimiz

AYDIN BAGLİFT ASANSÖR SİSTEMLERİ

ŞİRKET PROFİLİ

Asansör konusunda uzman mühendis ve teknik kadrosuyla projelendirme, montaj, revizyon ve bakım hizmetleri vermektedir.

Kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarının tam olarak projeye ve uygulamaya yansıtılabilmesi, bu doğrultuda geniş çözüm yelpazesi sunulabilmesi, sistem oluşumundaki ara ve son kontrollerin yapılması, nihai sistemin yürürlükteki yasa, yönetmelik ve standartlara uygun bir şekilde son kullanıcıya teslim edilmesi aşamalarında kalite yönetim sisteminin sürekli işlerliğinin sağlanması temel hizmet politikamızdır.

Firmamız personel kadrosunu güncellenen teknolojik ve yasal gelişmeler çerçevesinde düzenli bilinçlendirmekte ve bu sayede hizmet kalitesini en üst seviyede tutarak sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin beklen ve gereksinimlerini zamanında, eksiksiz karşılamak. Güncellenen yönetmelik ve teknolojiler konusunda müşterilerimizi bilgilendirmek ve geleceğe yönelik öngörü oluşturmak.

Hizmet ve ürün kalitesinden ödün vermeden rekabetçi fiyatlarla çözüm odaklı sonuçlar sunmak. Yenilenen, güncellenen teknolojiler doğrultusunda firmamız içi yapğımız personel eğimleriyle hizmet kalitemizde sürekliliği sağlamak.

Yaptığımız işin haya önemi ve sorumluluk bilinciyle 7/24 çalışma koşullarında, ihyaç duyulan zamanda müşterilerimizin yanında olmak.

VİZYONUMUZ

Uluslararası vizyon, misyon ve değerler doğrultusunda çalışmak.

Çevreye, doğaya, topluma ve insana saygılı, yapğımız işin önemi ve haya oluşu bilinciyle hizmet vermek. İnsan kaynaklarına değer vermek, yaracılığı desteklemek ve gelişmesine yardımcı olmak.

Şirket içinde ileşime dayalı, insana değer veren yönem anlayışı ile çalışmak. Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu içinde olmak.

Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven temelinde, iş ahlakı ilkelerinden ayrılmadan markamızı korumak ve gelişrmek.

Biz Neler Yapıyoruz

Aydın Baglift Asansör Sistemleri olarak, Asansör ürünleri, asansör arıza & bakım, asansör montajı, asansör revizyon gibi bir çok hizmet sunmaktayız. Bunun yanında verdiğimiz asansör çeşitleri;

Asansör Hizmetlerimiz;

Aydın Baglift Asansör Sistemleri olarak, asansör alanında verdiğimiz hizmetler;

Bizi Ziyaret Edin
Adnan Menderes mah. 504 sokak no:11 Aydın-Efeler