Yukarı
Aydın Baglift Asansör Sistemleri
İletişim bilgilerimiz
  • Adnan Menderes mah. 504 sokak no:11 Aydın-Efeler
  • +90 554 655 33 37
  • +90 553 503 86 11
  • info@aydinbagliftasansor.com
Asansör Tamiri & Revizyonu

Asansör Tamiri & Revizyonu

Her aracın bir kullanım ömrü olduğu gibi asansörlerin de kullanım ömürleri vardır.

Bu ömür, asansörün kalitesi, kullanım esnasında yıpranması, bakım ve onarımlarının düzenli olarak yapılıp yapılmamasına göre değişmektedir.

Asansörlerin zaman içerisinde tahribata uğraması ve aksaklıkların bulunması tehlike arz etmekte ve ileri vadede çok ciddi sorunların doğmasına neden olmaktadır.Bu nedenle, asansörde kullanılan tüm aksamların kalitesini korumak ve binaların değerini kaybetmesini önlemek için tesisin yenilenmesi gereklidir.

Asansör revizyonu, zamanla asansörünüzdeki arızalar artış gösteriyor ve artık ihtiyacı karşılamıyorsa firmamızın sizler için sunacağı çözümlerdir.Asansör revizyonu binada kullanım halinde olan asansörün elektronik, pranga, makine motor grubu, çelik halatlar, makaralar, fren tertibatı gibi mekanik aksamlarının kontrolünün yapılmasının ardından yıpranmış olan sistemlerin değiştirilmesi ve aksaklıkların giderilmesi yolu ile yapılmaktadır.

Tecrübeli kadromuz ile asansörde gerekli incelemeler yapıldıktan sonra yenilenmesi gereken parçalar belirlenir.

Sizlerin onayı doğrultusunda asansör revizyonu gerçekleşir. Aydın Baglift Asansör Sistemleri firmamız için son derece önemli olan bina yapısı, kullanıcı beklentileri ve dilekleri, uzman ve deneyimli teknik personelimiz tarafından dikkate alınarak en uygun revizyon işlemi tamamlanmaktadır.

Asansör revizyonunun getireceği avantajlar şöyledir;

  • Güvenlik standartlarının arttırılması sayesinde daha güvenli bir kullanım sağlanmış olur.
  • Yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi sayesinde daha estetik bir görünümün oluşturulması sağlanmış olur.
  • Asansörün daha konforlu çalışmasını sağlanmış olur.
  • Yüksek oranda enerji tasarrufu sağlanmış olur.

Biz Neler Yapıyoruz

Aydın Baglift Asansör Sistemleri olarak, Asansör ürünleri, asansör arıza & bakım, asansör montajı, asansör revizyon gibi bir çok hizmet sunmaktayız. Bunun yanında verdiğimiz asansör çeşitleri;

Bizi Ziyaret Edin
Adnan Menderes mah. 504 sokak no:11 Aydın-Efeler