Yukarı
Aydın Baglift Asansör Sistemleri
İletişim bilgilerimiz
  • Adnan Menderes mah. 504 sokak no:11 Aydın-Efeler
  • +90 554 655 33 37
  • +90 553 503 86 11
  • info@aydinbagliftasansor.com
Asansör Montajı & Kurulumu

Asansör Montajı & Kurulumu

Baglift Asansör, montaj hizmetleri hususunda sektöründe öne çıkan bir firmadır.

Memnun müşterileri ile kesin olan güvenilirliğini, verdiği profesyonel hizmetleri ve garanti şartlarıyla tamamlamıştır.

Montaj ekibi, alanında uzman,disiplinli teknikerlerden oluşmaktadır. Servis ekibimiz montaj ile ilgili çalışmalarını müşterilerinin isteklerine göre en konforlu şekilde projelendirip, montaj sürecini olması gereken şekilde tamamlar ve asansör teslimini yapması için asansörü son kontrol ekibimize teslim eder. Son kontrol ekibimiz asansörün projeye uygunluğunu kontrol edip, asansörü eksiksiz bir şekilde müşterimize teslimatını gerçekleştirir.

Tüm bu süreçte önceliğimiz, müşteri memnuniyeti, teslim ettiğimiz asansörlerin güvenliği ve konforudur.

Asansör montaj sırasında kullanılan malzemelerin kalitesinden ziyade asansör montajının dikkatli yapılması gerekmektedir. Eğer asansör montaj işlemi dikkatli yapılmaz ise asansörün çalışması aksar ve çeşitli sorunlar meydana gelir. Bu arızaları keşfetmek ise maddi olarak zarar verici hale gelir.

Asansör de hijyenik şartlara da dikkat edilmesi gerekir.

Paslanmaz çelik kabin içi kaplamaları, antibakteriyel taban malzemeleri seçilir. Asansör montaj işlemi düzgün yapılabilmesi için tecrübeli bir ekibe sahip olan firmamız Aydın Baglift Asansör Sistemleri Aydın'da tüm bölgeye hizmet vermektedir.

Biz Neler Yapıyoruz

Aydın Baglift Asansör Sistemleri olarak, Asansör ürünleri, asansör arıza & bakım, asansör montajı, asansör revizyon gibi bir çok hizmet sunmaktayız. Bunun yanında verdiğimiz asansör çeşitleri;

Bizi Ziyaret Edin
Adnan Menderes mah. 504 sokak no:11 Aydın-Efeler